Riga Cup 2013 U-8 BORN AFTER 01.01.2005

SUPPORTED BY:

www.sonycenter.lv

2005 dz.g. U-8 SVETDIENA 3. MARTS

Olimpiskais Sporta Centrs

GRUPA „J” 1. laukums

Komanda

1

2

3

4

Vārti

Punkti

Vieta

1

SK BABĪTE

 2:0  10:0  2:1  14-1  9  1

2

HARJU JK

 0:2  2:0  1:1  3-3  4  3

3

FS METTA

 0:10  0:2  1:2  1-14  0  4

4

SUPER NOVA

ZILI

 1:2  1:1  2:1  4-4  4  2

Spēles laiks: 1*20 minūtes.

No.

Laiks

Grupa

Komanda

Komanda

Rezultāts

1.

11:00

J

J1

SK BABĪTE

J4

SUPER NOVA ZILI

 2:1

2.

11:25

J

J2

HARJU JK

J3

FS METTA

 2:0

3.

11:50

J

J1

SK BABĪTE

J3

FS METTA

 10:0

4.

12:15

J

J2

HARJU JK

J4

SUPER NOVA ZILI

 1:1

5.

12:40

J

J1

SK BABĪTE

J2

HARJU JK

 2:0

6.

13:05

J

J3

FS METTA

J4

SUPER NOVA ZILI

 1:2

2005 dz.g. U-8 SVETDIENA 3. MARTS

Olimpiskais Sporta Centrs

GRUPA „H” 2. laukums

Komanda

1

2

3

4

Vārti

Punkti

Vieta

1

SKONTO

ACADEMY

 4:1  1:0  4:1  9-2  9  1

2

FC INFONET

 1:4  4:1  2:0  7-5  6  2

3

FM VILNIUS

 0:1  1:4  3:0  4-5  3  3

4

FS METTA/2005

 1:4  0:2  0:3  1-9  0  4

Spēles laiks: 1*20 minūtes.

No.

Laiks

Grupa

Komanda

Komanda

Rezultāts

1.

11:00

H

H1

SKONTO ACADEMY

H4

FS METTA/2005

 4:1

2.

11:25

H

H2

FC INFONET

H3

FM VILNIUS

 4:1

3.

11:50

H

H1

SKONTO ACADEMY

H3

FM VILNIUS

 1:0

4.

12:15

H

H2

FC INFONET

H4

FS METTA/2005

 2:0

5.

12:40

H

H1

SKONTO ACADEMY

H2

FC INFONET

 4:1

6.

13:05

H

H3

FM VILNIUS

H4

FS METTA/2005

 3:0

2005 dz.g. U-8 SVETDIENA 3. MARTS

Olimpiskais Sporta Centrs

GRUPA „G” 3. laukums

Komanda

1

2

3

4

Vārti

Punkti

Vieta

1

FS METTA/RĪGA

 1:4 0:2  0:2  1-8  0  4

2

FM ATEITIS

 4:1  1:1  1:2  6-4  4  3

3

JK NOMME

KALJU

 2:0  1:1  0:0  3-1  5  2

4

SC MĀRUPE

 2:0  2:1  0:0  4-1  7  1

Spēles laiks: 1*20 minūtes.

No.

Laiks

Grupa

Komanda

Komanda

Rezultāts

1.

11:00

G

G1

FS METTA/RĪGA

G4

SC MĀRUPE

 0:2

2.

11:25

G

G2

FM ATEITIS

G3

JK NOMME KALJU

 1:1

3.

11:50

G

G1

FS METTA/RĪGA

G3

JK NOMME KALJU

 0:2

4.

12:15

G

G2

FM ATEITIS

G4

SC MĀRUPE

 1:2

5.

12:40

G

G1

FS METTA/RĪGA

G2

FM ATEITIS

 1:4

6.

13:05

G

G3

JK NOMME KALJU

G4

SC MĀRUPE

 0:0

2005 dz.g. U-8 SVETDIENA 3. MARTS

Olimpiskais Sporta Centrs

GRUPA „E” 4. laukums

Komanda

1

2

3

4

Vārti

Punkti

Vieta

1

SUPER NOVA

DZELTENI

 0:0  4:0  1:1  5-1  5  1

2

JK VAPRUS

 0:0  0:0  1:1  1-1  3  3

3

SK LIEPĀJAS METALURGS

 0:4  0:0 0:2  0-6  1  4

4

 DINAMO R  1:1  1:1  2:0  4-2  5  2

Spēles laiks: 1*20 minūtes.

No.

Laiks

Grupa

Komanda

Komanda

Rezultāts

1.

11:00

E

E1

SUPER NOVA DZELTENI

E4

 DINAMO R  1:1

2.

11:25

E

E2

JK VAPRUS

E3

LIEPĀJAS METALURGS

 0:0

3.

11:50

E

E1

SUPER NOVA DZELTENI

E3

LIEPĀJAS METALURGS

 4:0

4.

12:15

E

E2

JK VAPRUS

E4

 DINAMO R  1:1

5.

12:40

E

E1

SUPER NOVA DZELTENI

E2

JK VAPRUS

 0:0

6.

13:05

E

E3

LIEPĀJAS METALURGS

E4

 DINAMO R  0:2

2005 dz.g. U-8 SVETDIENA 3. MARTS

Olimpiskais Sporta Centrs

FINĀLS „D” 4. Laukums

Komanda

1

2

3

4

Vārti

Punkti

Vieta

1

J4

 FS METTA  2:4 0:10  0:1  2-15 0  4

2

H4

 FS METTA/2005  4:2  1:1  2:1  7-4  7  1

3

G4

 FS METTA/RĪGA  10:0  1:1  0:0  11-1  5  2

4

E4

 LIEPĀJAS METALURGS  1:0  1:2  0:0  2-2  4  3

 

No.

Laiks

Komanda

Komanda

Rezultāts

1.

13:50

Fināls „D”

D1

 FS METTA

D4

 LIEPĀJAS METALURGS  0:1

2.

14:15

Fināls „D”

D2

 FS METTA/2005

D3

 FS METTA/RĪGA  1:1

3.

14:40

Fināls „D”

D1

 FS METTA

D3

 FS METTA/RĪGA  0:10

4.

15:05

Fināls „D”

D2

 FS METTA/2005

D4

 LIEPĀJAS METALURGS  2:1

5.

15:30

Fināls „D”

D1

 FS METTA

D2

 FS METTA/2005  2:4

6.

15:55

Fināls „D”

D3

 FS METTA/RĪGA

D4

 LIEPĀJAS METALURGS  0:0

16:20

APBALVOŠANA

 

2005 dz.g. U-8 SVETDIENA 3. MARTS

Olimpiskais Sporta Centrs

FINĀLS „C” 3. Laukums

Komanda

1

2

3

4

Vārti

Punkti

Vieta

1

J3

 HARJU JK  0:1  1:2  0:2  1-5  0  4

2

H3

 FM VILNIUS  1:0  0:1  1:4  2-5  3  3

3

G3

 FM ATEITIS  2:1  1:0  2:2  5-3  7  2

4

E3

 JK VAPRUS  2:0  4:1  2:2  8-3  7  1

 

No.

Laiks

Komanda

Komanda

Rezultāts

1.

13:50

Fināls „C”

C1

 HARJU JK

C4

 JK VARRUS  0:2

2.

14:15

Fināls „C”

C2

 FM VILNIUS

C3

 FM ATEITIS  0:1

3.

14:40

Fināls „C”

C1

 HARJU JK

C3

 FM ATEITIS  1:2

4.

15:05

Fināls „C”

C2

 FM VILNIUS

C4

 JK VAPRUS  1:4

5.

15:30

Fināls „C”

C1

 HARJU JK

C2

 FM VILNIUS  0:1

6.

15:55

Fināls „C”

C3

 FM ATEITIS

C4

 JK VAPRUS  2:2

16:20

APBALVOŠANA

 

2005 dz.g. U-8 SVETDIENA 3. MARTS

Olimpiskais Sporta Centrs

FINĀLS „B” 2. Laukums

Komanda

1

2

3

4

Vārti

Punkti

Vieta

1

J2

 SN ZILI  1:4  1:3  0:1  2-8  0  4

2

H2

 FC INFONET  4:1  1:0  0:3  5-4  6  2

3

G2

 JK NOMME KALJU  3:1  0:1  0:1  3-3  3  3

4

E2

DINAMO  1:0  3:0  1:0  5-0  9  1

 

No.

Laiks

Komanda

Komanda

Rezultāts

1.

13:50

Fināls „B”

B1

 SN ZILI

B4

 DINAMO  0:1

2.

14:15

Fināls „B”

B2

 FC INFONET

B3

 JK NOMME KALJU  1:0

3.

14:40

Fināls „B”

B1

 SN ZILI

B3

 JK NOMME KALJU  1:3

4.

15:05

Fināls „B”

B2

 FC INFONET

B4

 DINAMO  0:3

5.

15:30

Fināls „B”

B1

 SN ZILI

B2

 FC INFOMET  1:4

6.

15:55

Fināls „B”

B3

 JK NOMME KALJU

B4

 DINAMO  0:1

16:20

APBALVOŠANA

2005 dz.g. U-8 SVETDIENA 3. MARTS

Olimpiskais Sporta Centrs

FINĀLS „A” 1. Laukums

Komanda

1

2

3

4

Vārti

Punkti

Vieta

1

J1

 SK BABĪTE  0:3  1:0  2:3  3-6  3  3

2

H1

 JFC SKONTO  3:0  4:2  0:2  7-4  6  2

3

G1

 SC MĀRUPE  0:1  2:4  0;4  2-9  0  4

4

E1

 SN DZELTENI  3:2 2:0  4:0  9-2  9  1

 

No.

Laiks

Komanda

Komanda

Rezultāts

1.

13:50

Fināls „A”

A1

 SK BABĪTE

A4

 SN DZELTENI  2:3

2.

14:15

Fināls „A”

A2

 JFC SKONTO

A3

 SC MĀRUPE  4:2

3.

14:40

Fināls „A”

A1

 SK BABĪTE

A3

 SC MĀRUPE  1:0

4.

15:05

Fināls „A”

A2

 JFC SKONTO

A4

 SN DZELTENI  4:2

5.

15:30

Fināls „A”

A1

 SK BABĪTE

A2

 JFC SKONTO  0:3

6.

15:55

Fināls „A”

A3

 SC MĀRUPE

A4

 SN DZELTENI  0:4

16:20

APBALVOŠANA

SUPPORTED BY:

www.sonycenter.lv

 

Turnīra nolikums,reglaments un izcīņas kārtība.

• 2005 dz.g. (U-8) spēlē OSC, 2013. gada 3. martā – 6 х 6 uz ceturtdaļu no standarta laukuma (vārti 2 x 3). Spēles laiks: 1*20 min. Bumbas izmērs 3. Katrai komandai kopējais spēļu skaits 6. Pieteikumā 11 spēlētāji. Komandas dalības maksa – 100 €.

• 1. posms: komandas sadalītas 4 apakšgrupās, pa 4 komandām, kur spēlē katra ar katru vienu reizi. 2.posms: komandas izveido 4 finālus (A:B;C;D fināli), pa 4 komandām, kur spēlē katra ar katru vienu reizi. „A” finālā spēlē komandas, kas apakšgrupās ieguva 1 vietu, „B” finālā spēlē komandas, kas apakšgrupās ieguva 2vietu, „C” finālā spēlē komandas, kas apakšgrupās ieguva 3 vietu, „D” finālā spēlē komandas, kas apakšgrupās ieguva 4 vietu.

• Komandu vietu grupās un finālos nosaka pēc iegūto punktu summas (uzvara 3 p., neizšķirts 1 p., zaudējums 0 p.). Ja divām vai vairākām komandām būs vienāda punktu summa, tad augstāku vietu ieņems komanda, kurai ir labāki rādītāji savstarpējās spēlēs (punkti, vārtu starpība, gūtie vārti). Ja šie rādītāji nenoskaidro vietu kārtību, tad to noteiks pēc rādītājiem visās grupas spēlēs (punkti, vārtu starpība, gūtie vārti).

• Ja komandām vienādas krāsas spēles ekipējums, tad tas ir jāmaina viesiem.

• Pēc spēlētāja noraidījuma no laukuma, viņa vietā spēlē cits spēlētājs. Noraidītais spēlētājs šajā spēlē piedalīties nevar.