Riga Cup 2013 U-9 BORN AFTER 01.01.2004

SUPPORTED BY:

www.sonycenter.lv

2004 dz.g. U-9 PIEKTDIENA 1 MARTS

Olimpiskais Sporta Centrs

GRUPA „A” 1. laukums

Komanda

1

2

3

4

Vārti

Punkti

Vieta

1

FS METTA

ĶEKAVA

5:1 1:2  10:0 16:3 6 2

2

AZUOLAS

SHARP

1:5 1:4 13:0  15-9  3  3

3

RĒZEKNES BJSS

MOBILKOM

 2:1 4:1 12:1 18-3  9 1

4

JDFS ALBERTS

TEIKA

0:10 0:13 1:12 1-35 0 4

GRUPA „B” 1. laukums

Komanda

1

2

3

4

Vārti

Punkti

Vieta

1

JDFS

ALBERTS

 2:2  1:10  2:0 5-12 4 3

2

FM TAURAS

2:2 0:5  7:0 9-7 4 2

3

SK LIEPĀJAS

METALURGS

10:1 5:0 7:1 22-2 9  1

4

LBF DAUGAVA

 0:2 0:7  1:7 1-16 0 4

 

GRUPA „C” 2. laukums

Komanda

1

2

3

4

Vārti

Punkti

Vieta

1

SK BABĪTE

 1:1 2:5 1:0  4-6 4 3

2

FM ATEITIS

1:1 0:0 3:1  4-2  5 2

3

FS METTA

RĪGA

 5:2 0:0  1:1 6-3 5 1

4

 JFC SKONTO BLUE  0:1  1:3  1:1 2-5 1 4

GRUPA „D” 2. laukums

Komanda

1

2

3

4

Vārti

Punkti

Vieta

1

JFC

SKONTO RED

5:1 6:0  4:1 15-2 9 1

2

HARJU JK

 1:5 8:0  1:1 10-6 4  2

3

ŠITIKA FS

0:6 0:8  2:8 2-22 0 4

4

BALTIKA

JŪRMALA

1:4 1:1  8:2 10-7 4 3

 

 

2004 dz.g. U-9 PIEKTDIENA 1. MARTS

Olimpiskais Sporta Centrs

1.laukums. GRUPA „A”, „B”

Spēles laiks: 1*35 minūtes.

No.

Laiks

Grupa

Komanda

Komanda

Rezultāts

1.

11:00

B

JDFS ALBERTS

LBF DAUGAVA

 2:0

2.

11:40

A

FS METTA/ĶEKAVA

JDFS ALBERTS TEIKA

 10:0

3.

12:20

B

FM TAURAS

LIEPĀJAS METALURGS

 0:5

4.

13:00

A

AZUOLAS – SHARP

RĒZEKNES – MOBILKOM  1:4

5.

13:40

B

JDFS ALBERTS

LIEPĀJAS METALURGS

 1:10

6.

14:20

A

FS METTA/ĶEKAVA

RĒZEKNES – MOBILKOM

 1:2

7.

15:00

B

FM TAURAS

LBF DAUGAVA

 7:0

8.

15:40

A

AZUOLAS – SHARP

JDFS ALBERTS TEIKA

 13:0

9.

16:20

B

JDFS ALBERTS

FM TAURAS

 2:2

10.

17:00

A

FS METTA/ĶEKAVA

AZUOLAS – SHARP

 5:1

11.

17:40

B

LIEPĀJAS METALURGS

LBF DAUGAVA

 7:1

12.

18:20

A

RĒZEKNES – MOBILKOM

JDFS ALBERTS TEIKA

 12:1

 

2004 dz.g. U-9 PIEKTDIENA 1. MARTS

Olimpiskais Sporta Centrs

2. laukums. GRUPA „C”, „D”

Spēles laiks: 1*35 minūtes.

No.

Laiks

Grupa

Komanda

Komanda

Rezultāts

1.

11:00

D

JFC SKONTO RED

BALTIKA/JŪRMALA

 4:1

2.

11:40

C

SK BABĪTE

JFC SKONTO BLUE

 1:0

3.

12:20

D

HARJU JK

ŠITIKA FS

 8:0

4.

13:00

C

FM ATEITIS

FS METTA/RĪGA

 0:0

5.

13:40

D

JFC SKONTO RED

ŠITIKA FS

 6:0

6.

14:20

C

SK BABĪTE

FS METTA/RĪGA

 2:5

7.

15:00

D

HARJU JK

BALTIKA/JŪRMALA

 1:1

8.

15:40

C

FM ATEITIS

JFC SKONTO BLUE

 3:1

9.

16:20

D

JFC SKONTO RED

HARJU JK

 5:1

10.

17:00

C

SK BABĪTE

FM ATEITIS

 1:1

11.

17:40

D

ŠITIKA FS

BALTIKA/JŪRMALA

 2:8

12.

18:20

C

FS METTA/RĪGA

JFC SKONTO BLUE

 1:1

2004 dz.g. U-9 SESTDIENA 2. MARTS

Olimpiskais Sporta Centrs

1. laukums

No.

Laiks

Par vietām

Komanda

Komanda

Rezultāts

1.

11:00

par 13-16 ALBERTS TEIKA DAUGAVA  1:7

2.

11:40

par 9-12 AZUOLAS ALBERTS  1:1 (p 1:3)

3.

12:20

par 5-8 METTA ĶEKAVA TAURAS  0:1

4.

13:00

par 1-4 RĒZEKNE LM  0:3

5.

13:40

par 13-14

DAUGAVA

SKONTO BLUE  2:5

6.

14:20

par 9-10

ALBERTS

BALTIKA/JŪRMALA

 1:6

7.

15:00

par 5-6

TAURAS

HARJU JK

 1:0

8.

15:40

par 1-2

LM

JFC SKONTO RED

 4:0

16:30

A P B A L V O Š A N A

2004 dz.g. U-9 SESTDIENA 2. MARTS

Olimpiskais Sporta Centrs

2. laukums

No.

Laiks

Par vietām

Komanda

Komanda

Rezultāts

9.

11:00

par 13-16 SKONTO BLUE ŠITIKA FS  4:1

10.

11:40

par 9-12 SK BABĪTE BALTIKA/JŪRMALA  1:5

11.

12:20

par 5-8 FM ATEITIS HARJU JK  1:1 (0:2)

12.

13:00

par 1-4 METTA RĪGA SKONTO RED  1:2

13.

13:40

par 15-16

ALBERTS TEIKA

ŠITIKA FS

 0:17

14.

14:20

par 11-12

AZUOLAS

SK BABĪTE

 0:1

15.

15:00

par 7-8

METTA ĶEKAVA

FM ATEITIS

 1:1 (4:3)

16.

15:40

par 3-4

RĒZEKNE

METTA RĪGA

 2:1

16:30

A P B A L V O Š A N A

SUPPORTED BY:

www.sonycenter.lv