U-13

12.01.2018. – 14.01.2018.

Raffle

Group A

1 2 3 4 Points Goals Place
Skonto Academy

 0:3

DSQ

6:0  1:1
 4
 7:4

2

GrIFK

 3:0

DSQ

 4:1

 3:0

DSQ

 9
 10:1

1

ДЮСШ Lutsk  0:6 1:4  3:4
0
4:14

 4

JFK Daugava  1:1

0:3

DSQ

 4:3
4
5:7

 3

Group B

1 2 3 4 Points Goals Place
Birmingham City 2:0 6:0 0:0
7
8:0

1

FC Espoo 0:2 1:1 0:1
1
1:4

3

JFA Jelgava 0:6  1:1 1:6
1
2:13

4

SK Babīte 0:0 1:0 6:1
7
7:1

2

Group C

1 2 3 4 Points Goals Place
Картинки по запросу netherlands flag gif Ado Den Haag 5:0  3:0 1:2
6
9:2

1

EPS Akatemia 0:5 1:4 0:0
1
1:9

4

FC Volyn Lutsk  0:3 4:1 Картинки по запросу volyn  3:0
6
7:4

2

JDFS Alberts 2:1 0:0  0:3 Картинки по запросу jdfs
4
2:4

3

Group D

1 2 3 4 Points Goals Place
сдюcшор Zenit  6:0 2:0 1:1
7
9:1

1

Fornebu FK 0:6 2:3  0:1
0
2:10

4

FC Real Pro 0:2 3:2 1:1
4
4:5

3

SK Super Nova 1:1  1:0 1:1
5
 3:2

2

Tournament schedule

Friday 12.01.2018

Olympic sports center

Grostonas iela 6B

9:00 JDFS Alberts 0 : 3 FC Volyn Lutsk
10:00 EPS Akatemia 0 : 5 Ado Den Haag
11:00 Zenit 2 : 0 FC Real Pro
12:00 Fornebu FK 0 : 1 SK Super Nova
13:00 FC Volyn Lutsk 4 : 1 EPS Akatemia
14:00 Ado Den Haag 1 : 2 JDFS Alberts
15:00 SK Super Nova 1 : 1 Zenit
16:00 FC Real Pro 3 : 2 Fornebu FK

Skonto Hall

Emiļa Melngaiļa iela 1A

9:30 SK Babīte 0 : 1 FC Espoo
10:30 Birmingham City 6 : 0 JFA Jelgava
11:30 Skonto Academy 1 : 1 JFK Daugava
12:30 ДЮСШ Lutsk 1 : 4 GrIFK
13:30 JFA Jelgava 1 : 6 SK Babīte
14:30 FC Espoo 0 : 2 Birmingham City
15:30 Skonto Academy 6 : 0 ДЮСШ Lutsk
16:30 JFK Daugava 0 : 3

DSQ

GrIFK

Saturday 13.01.2018

Olympic sports center

Grostonas iela 6B

9:00 FC Real Pro 1 : 1 SK Super Nova
10:00 Fornebu FK 0 : 6 Zenit
11:00 Ado Den Haag 3 : 0 FC Volyn Lutsk
12:00 EPS Akatemia 0 : 0 JDFS Alberts
Play-off
16:00 ДЮСШ Lutsk 3 : 5 JFA Jelgava
17:00 EPS Akatemia 0 : 1 Fornebu FK
18:00 JFK Daugava 0 : 1 FC Espoo
19:00 JDFS Alberts 2 : 3 FC Real Pro

Skonto hall

Emiļa Melngaiļa iela 1A

10:00 Birmingham City 0 : 0 SK Babīte
11:00 FC Espoo 1 : 1 JFA Jelgava
12:00 ДЮСШ Lutsk 3 : 4 JFK Daugava
13:00 Skonto Academy 0 : 3

DSQ

GrIFK
Play-off
16:00 Skonto Academy 5 : 2 SK Babīte
17:00 FC Volyn Lutsk 1 : 0 SK Super Nova
18:00 GrIFK 0 : 5 Birmingham City
19:00 Ado Den Haag 1 : 1

(2 : 3)

Zenit

Sunday 14.01.2018

Olympic sports center

Grostonas iela 6B

9:00 15-16 ДЮСШ Lutsk 1 : 0 EPS Akatemia
10:00 13-14 Fornebu FK 1 : 0 JFA Jelgava
11:00 11-12 JFK Daugava 1 : 2 JDFS Alberts
12:00 9-10 FC Espoo 1 : 1

(1 : 0)

FC Real Pro
13:45 Awarding ceremony in Skonto hall

Skonto hall

Emiļa Melngaiļa iela 1A

9:30 7-8 SK Babīte 2 : 1 SK Super Nova
10:30 5-6 Skonto Academy 1 : 0 FC Volyn Lutsk
11:30 3-4 GrIFK 0 : 5 Ado Den Haag
12:30 1-2 Birmingham City 0 : 1 Zenit
13:45 Awarding ceremony